ADIM ADIM - ÇOK AŞAMALI BASINÇLI PİŞİRME

Fisslerin yeni düdüklü tencere modelleri vitavit® premium ve vitavit® comfort ile, sağlıklı ve lezzetli yiyecekler çok hızlı bir şekilde masanızda. Ve sadece tek bir tencereye ihtiyacınız var. Çok-aşamalı pişirme ile, tüm malzemeler aynı anda ve aynı tencere içinde pişirilir. Bu sayede lezzetli bir tavuk göğsü ve beraberinde gevrek havuçlar ve fasülyeler sadece bir kaç dakikada hazır olur.

252x168 etagenkochen step1 02

İlk olarak et düdüklü tencerede yüksek ateşte kavrulur, böylece lezzetli ve sulu kalır. Ardından bir miktar et suyu veya başka sıvı ve baharat ve otlar eklenir.

252x168 etagenkochen step2 02

Sebze gibi garnitürler ayıklanır ve eşit boyda ufak parçalara kesilir ve sonra özel delikli ara parça üzerine yerleştirilir. Bu parçaya ait tripod tencerenin dibine oturtulur ve ara parça üzerine konulur.

252x168 etagenkochen step3 02

Şimdi kapak tencerenin üzerine konulur. Pozisyonlama yardımı ve akustik ve optik sinyal bunu kolaylaştırır. "Klik" sesi duyduğunuzda ve tutacağın üzerindeki ufak pencerede "yeşil" renk gördüğünüzde, tencere düzgün şekilde kapatılmış demektir. Ardından kontrol valfı istenilen pişirme ayarına getirilir. Burada, renk-kodlu bir gösterge ve trafik ışığı sistemi sizi pişirme süreci boyunca güvenli şekilde yönlendirecektir.

252x168 etagenkochen step4 02

Pişirme süresi tamamlandığında, tencerenin açılmadan önce basıncının alınması gerekir. vitavit® premium kontrol valfi kullanılarak veya resimde görülen şekilde buhar çıkartma düğmesi kullanılarak kolayca basınçtan arındırılabilir.

252x168 etagenkochen step5 02

Tencere açıldıktan sonra, ara parça çıkartılır. Tutacak orta kısımda hafifçe içeri doğru çıkıntı yaptığı için, bunu kaşıkla kolayca yapabilirsiniz. Tutacak sadece tek tarafa gidebileceği için, ara parça çıkartılırken ileri geri oynamasının bir zararı yoktur. Bunun ardından önce tripod sonra da et çıkartılır.

252x168 etagenkochen step6 02

Şimdi herşey önceden ısıtlmış bir tabak üzerinde hazırdır. Afiyet olsun!
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim

Bayİİ Arama