TAVALAR HAKKINDA KISACA

fissler teaserbild1 pfannenkunde 19

Tavalar farklıdır.
Size hiç oldu mu? Yaptığınız balık veya omlet tavaya yapışır ya da bifteğiniz bir türlü istediğiniz gibi olmaz. Bu gerçekten sinir bozucu olur. Ancak kızartma gerçekten çok kolay olabilmektedir. Eğer doğru tavayı kullanıyorsanız mükemmel sonuçlar elde etmek çok kolaydır. Çünkü bütün balıklar aynı olmadığı gibi bütün tavalar da aynı değildir.


İki tane alın.
Eğer iki tavanız varsa güvenli taraftasınız demektir – Crispy serisinden bir tavayı gevrek kızartmalar için, Protect tavayı ise nazik kızartmalar ve yapışma eğilimi gösteren yiyecekler için kullanabilirsiniz.

Hızlı ve gevrek.
Yiyecekleri – örneğin et veya tavuk ürünlerini - hızlı ve gevrek şekilde kızartmak istediğiniz zaman, yüksek derecelere ısıtabileceğiniz bir tava kullanmanız gerekir. Paslanmaz çelikten yapılan Crispy tavalar bozulmaksızın çok yüksek derecelere ısıtılabilirler. Mükemmel bir sabitliğe sahiptirler ve ısıyı eşit olarak yayarlar.


Nazik ve dikkatlice.
Örneğin yumurtalı yemeklerin, kızarmış patatesin, un kaplı yiyecek veya balıkların hafif ve nazik şekilde kızartılması en iyi şekilde yapışmaz kaplamalı bir tava ile gerçekleştirilir. Özel plastik kaplama yiyeceklerin yapışmasını önler.

Uzmanlar için.
Özel tavalar temel ekipmanlarınızı tamamlayacaktır: örneğin wok yemekleri için Special Asia tava, omletler için düşük enli özel krep tavası, nazik ve düşük yağlı ızgaralar için özel ızgara tavası ve gratinli yiyecekleri pişirmek için özel gratin tavası.
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim

Bayİİ Arama