ZAMANDAN TASARRUF

Tüm Fissler düdüklü tencereleri pişirme ayarını gösteren bir göstergeye sahiptir.

"Hassas" ayar (1. halka) ince sebzeler ve balık gibi nazik yiyecekler içindir. Vitaminlere ve diğer besin maddelerine karşı çok hassastır. 

"Hızlı" ayar (2. halka) ise, etler, çorbalar veya sulu yemekler gibi daha uzun süre pişmesi gereken yiyecekler içindir.  Ciddi oranda zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Örneğin sulu bir yemek 50 dakika yerine 15 dakikada pişmektedir.
Fissler vitavit®royal ile, bu iki pişirme ayarından birisini kullanabilirsiniz. Diğer düdüklü tencerelerde ise pişirme ayarı ısı kaynağını ayarlamakla mümkündür.

Bu tablo, normal bir tencereye kıyasla düdüklü tencere ile yiyecekleri ne kadar daha çabuk pişirebileceğinizi göstermektedir.

fissler infographic 11
fissler teaserbild3 schnellkochen 17

Düdüklü tencere ile pişirme süreleri

Pişirme süreleri yiyeceğin boyutuna ve ağırlığına göre değişmektedir. Eğer emin değilseniz, verilen daha kısa süreleri kullanın. Unutmayın ki pişirme süresi, pistonun istenilen pişirme ayarına (1. veya 2. halka) ulaşmasından sonra başlar. 

» pişirme sürelerini indirin
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim

Bayİİ Arama