FİSSLER'E HOŞGELDİNİZ

الخيارات الثنائية النظام التجاري انذارا Fissler GmbH, ürünlerinde sunduğu kusursuz işçilik, üstün stil ve kolaylıklar ve usta işi "Alman Yapımı" tasarımları ile yıllar boyunca yüksek kaliteli mutfak ekipmanları ile özdeşleşmiştir. Bütün ürünler mutfaktaki çalışmanızı kolay hale getirmek ve pişirmeden aldığınız keyfi arttırmak için tasarlanmıştır.

fissler teaser pans 252x168 10

go to site enter site Geleneğe Sahip bir Firma
1845 yılında Carl Philipp Fissler tarafından kurulmuş olan Fissler 170 yılı aşkın bir başarı hikayesine sahiptir. Nesiller boyunca elde edilen tecrübe, teknolojik uzmanlık, mükemmel üretim uygulamaları, yenilikçi güç - bunlar firmamızın elde ettiği başarının temel yapı taşlarıdır.

here Ancak hepsinin üzerinde, başarımızın anahtarı ürünlerimizdir ve ürünlerimizin fonksiyon ve tasarımları tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre sürekli yenilenmektedir. Bu da çok farklı müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamamızı mümkün kılmaktadır.

KİLOMETRE TAŞLARI
İLETİŞİM

enter site Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim

BÜLTEN

Özel ürün teklifleri, yarışmalar ve lezzetli tarifler. Hepsinden ücretsiz bültenimiz ile herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin haberdar olabilirsiniz.

» abone ol