FİSSLER – BİR DÜNYA MARKASI

Fissler yüksek kaliteli mutfak ekipmanları alanında global pazar lideridir.
Bağlı şirketleri ve satış ortakları ile Fissler 80'den fazla ülkede aktiftir.

fissler tbEN worldwide 2010 05

Kalite Ön Planda
Ev ve mutfak gereçleri alanında Almanya'nın en büyük üreticisi olarak tüm kıtalarda 80'den fazla ülkede bağlı şirketleri ve satış ortakları ile temsil edilmekedir.

Asya. Fissler tencere ve tavaları, Fissler ürünlerinin bir prestij unsuru haline gelmiş olduğu Asya'da özellikle büyük talep görmektedir. 2007 yılında Çin'deki satışlarımız %30, Kore'deki satışlarımız ise %11 artış göstermiştir. 2008 yılında Fissler, tarihinde ilk kez olmak üzere Asya'da Almanya'dan daah yüksek rekor satış seviyeleri beklemektedir.

ABD. Fissler 2007'de ABD pazarına başarılı bir giriş yaptı. 2008 yılında Fisslerin hedefi ABD'de iki basamaklı yüksek büyüme oranlarına ulaşmak.

Doğu Avrupa. Rusya'da firma, ilk Fissler mağazaları ile temsil edilmeye başlanmıştır. Polonya'da, markanın oturtulması ve büyümesinden sorumlu olan firmanın kendi ticari organizasyonu 1 Ocak 2008'de kurulmuştur.
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim