KURUMSAL HEDEF TANIMI

Marka
Fissler ürünleri fiyatına fazlasıyla değerdir. Kalite, 170 yıldır Fissler'in geleneği olmuştur. Bütün Fissler ürünleri titizlikle tasarlanmış ve ustalıkla üretilmiştir. Ürünlerimizin dizayn ve işlevi mükemmel bir uyum içerisindedir ve bu uyum yemek yapmayı çok daha keyifli bir hale getirir. Bu, markamızın sözüdür.  

Müşteri
Amacımız özgün avantajlar sunan nihai-kullanıcı ürünleri ve hizmetleri sunmaya odaklanmaktır.

Stratejimiz
Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile yapıcı bir ortaklık anlayışı ile çalışmaktayız. Sizlerden öğrenmek ve rakiplerimizin arasında en iyi olmak istiyoruz.

Bağımsızlık
Bağımsız bir firma olarak kalmak istiyoruz.

Organizasyon
Organizasyonumuzun mümkün olduğunca merkezden uzak anlayışla işlemesini istiyoruz ancak belirli fonksiyonların da merkezileşmesi gerektiği bilincindeyiz.

Yönetim
Her bir çalışanın kişisel sorumluluğu olduğunu vurguluyoruz. Tartışmalar, hedefler üzerine uzlaşmalar ve başarı kontrolü gibi araçlar ile çalışanlarımıza liderlik ediyoruz.

Kalite
Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde her zaman diğer firmalara örnek olacak kaliteyi hedefliyoruz.

Çalışanlarımız
İyi eğitilmiş, motivasyonu yüksek, ve firmasına bağlı çalışanlar istiyrouz; çalışanlarımız rakiplerine göre en iyi olmalıdırlar.

İletişim
Birbirimiz ile sürekli ve açık bir iletişim içerisindeyiz. Firmamaızda bilgi iletişimi açık ve sorumluluk sahibi bir tutumla ele alınır.

Yaratıcılık
Fikirleri ve ilerlemeyi teşvik eden bir ortam istiyoruz. Çalışanlarımızı yaratıcı olmaya teşvik ediyoruz.

Kar
Karlılık fikrini destekliyoruz ve onu firmanın geleceğinin teminatı olarak görüyoruz.
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim