Marka

fissler teaserbild1 thebrand 21

Fissler – "Almanya'nın Süper Markası"
Fissler 2007 yılında Almanya'nın Süper Markaları arasına girmiştir. Uluslar arası bağımsız bir değerlendirme kuruluşu olan Superbrands® bu ödül ile 40'tan azla ülkede en güçlü ürünlere ve kurumsal markaları onurlandırmaktadır.

Pişirmeden keyif almak için
Fissler Almaya'da ve uluslararası mutfaklarda bir otorite - her tüketicinin mutfağına tencere ve benzeri ekipman almadan önce aklına gelen bir marka-haline gelmiştir. Ürünleri ile Fissler markası, pişirme keyfi ve arzusu ile eşdeğer hale gelmiştir. 

Dünya çapında bilinen bir marka
Fissler 170 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli mutfak ekipmaları üretmekte ve ürünlerini 80'den fazla ülkede pazarlamaktadır. Bugün Fissler markası  pişirme keyfi ve arzuu ile özdeşleşmiş bir marka olup dünyanın kaliteli mutfak ekipmanları üreten markaları arasındadır.

Fissler'in başarı tarifindeki en önemli girdilerden birisi sürekli müşteri odağıdır. Yenilikçi ürün özelliklerine ilave olarak, Fissler aynı zamanda perakende pazarında hızlı ve kolay konumlanma amacıyla tencere ve tava ürünleri ile ilgili olarak müşterilerine yönlendirmeler sunmaktadır. Her müşteri bu sayede ilk bakışta ihtiyacı olan mükemmel mutfak ekipmanını bulabilmektedir.

Perakende pazarına yönelik uzman danışmanlık hizmeti gibi kapsamlı hizmetler ve firmanın kendi Müşteri Hizmetleri Departmanı ve ilave olarak uzun dönemli satış garantileri de Fissler markasının itibarını daaha da arttıran önemli özelliklerdir.
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim