FİSSLER – ÖDÜN VERİLMEYEN ÜSTÜN KALİTE

Fissler ürünleri karmaşık üretim süreçleri ile üretilmekte olup çok sıkı kalite kontrolleri sonrasında nihai tüketicilere ulaşmaktadırlar. Almanya'nın önde gelen mutfak ekipmanları üreticisi olarak Fissler Almanya'daki kalite odaklı merkezinde kalite-bilincine olan bağlılığını ortaya koymaktadır. En son teknolojiler ve hatasız üretim teknikleri tüm dünyada saygı gören "Alman Üretimi" standardını garantilemektedir. Bu standardı sağlamak için Fissler, DIN EN ISO 9001 ile uyumlu olarak Dekra tarafından verilmiş olan Kalite Yönetim Sistemi uygulamaktadır.

Sıradışı kalite ile pişirmeden alınan keyif
Fissler, kullanıcı ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş yüksek kaliteli, zarif mutfak gereçleri ile tüm dünyada saygınlık kazanmıştır. Fissler ürünlerinin fonksiyon ve tasarımı her zaman için en fazla sayıda müşteriyi mutlu etmeyi amaçlar.  Sıkı kalite gerekliliklerinin uygulanmasına yönelik bir başarılı örnek orjinal pro collection®'dır. Profesyonel ve amatör şefler için tasarlanmış olan bu birinci sınıf tencere kapak serisi yumuşak kenarlar ve güçlendiirlmiş materyal ile daha da geliştirilmiştir. Bu, kapağın daha sıkı şekilde kapanmasını ve yemek için daha az sıvı gerekli olduğu için enerji tasarrufu yapılmasını sağlamaktadır.

fissler teaserbild quality innovation kl 09

Yenilikçilik
Sunmuş olduğumuz üstün ürün fikirleri uzun yıllardır Fissler'in mutfak gereçleri pazarındaki lider firmalardan birisi olduğunu kanıtlamıştır.
» daha fazlası

fissler teaserbild quality control kl 09

Kalite Güvencesi
Son halini almış ve cilalanmış bir Fissler tenceresini üretmek için 63 adım gerekmektedir.
» daha fazlası

fissler teaserbild quality gr 10

Ödüller
Fissler ürünleri bugüne kadar almış oldukları tasarım ve kalite ödülleri ile her zaman bir adım öndedir.
» daha fazlası
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim