KALİTE KONTROL ALTINDA

fissler teaserbild quality control gr 08

İnsan ve makine tarafından kalite kontrolü
Fissler ürünlerinin kalite kontrolü için sadece hassas ekipmanlardan değil aynı zamanda mühendislerinin keskin gözlerinden de faydalanır. Bu, üretim sürecinin her aşamasında kapsamlı kontrol ve araç ve yöntemlerin sürekli olarak geliştirilmesi anlamına gelmektedir.

Bu sebeple, en son teknolojiye sahip üretim sistemleri ile Fissler tüm ürünlerin mühendislerimiz tarafından hatalara, fonksiyona ve malzemeye göre kritik incelemeden geçirilmesini garantilemektedir. Tüm kontrol prosedürleri Kalite Yönetim Sistemimiz tarafından takip edilmektedir. 

Özet olarak: Firmadaki tüm süreçler DEKRA tarafından sertifikalandırılmış olup  DIN EN ISO 9001 ile uyumludur. Fissler'de yürütülen kalite kontrol süreci de bu sebeple her zaman için en iyi kaliteyi sağlamaktadır. Bu sayede fabrikadan çıkan tüm Fissler tencere ve tavaları en sıkı kalite gerekliliklerini bile karşılamaktadır. 

Fissler yüksek kaliteli ürünlerini Idar-Oberstein ve Rhineland-Palatinate'de Birkenfeld idari bölgesinde bulunan Hoppstädten-Weiersbach'deki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

 
İLETİŞİM

Ürünlerimiz ile ilgili sorularınız, önerileriniz veya dilekleriniz var mı? Fissler Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

» iletişim