Düdüklü Tencereleriniz Sizin Gibi Özel

to the line btn tr 84

Yeni fonksiyonlar. Pek çok avantaj.

detail 1 14

Intelligent and uncomplicated.
High tech in the kitchen can be fun: The vitacontrol® electronic cooking assistant makes it easier than ever before to cook healthy and tasty food quickly.

teaserbild4 premium 43

Kolay Kapanır.
Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok çok kolay. 

Güvenli şekilde kilitlenir.
Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar.

teaserbild2 premium 42

Üç  pişirme seviyesi
İki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® premium dijital aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu da sunar. Basınçsız çalışır: yiyeceklerinizi her zaman kontrol edebilir, karıştırabilir ve baharat ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla bilgi
Yeni trafik ışığı özelliği, düdüklü tencere ile pişirmeyi kolay ve güvenli hale getirmektedir. 


Sarı: Ocağın altını kısabilirsiniz. 
Yeşil: Ayarlanan ısıya ulaşıldı ve pişirme süresi başlıyor. 
Red: Isı çok yüksek.

teaserbild5 premium 43

Çok daha güvenli.
vitavit® premium dijital ergonomik bir halka tutacağa sahiptir. Bu, elleriniz yağlı veya ıslak olsa da kapağı güvenli şekilde tutabilmenizi sağlar. 

Buhar çıkışı kolaylaştırılmış.
Özel buhar boşaltma fonksiyonu buhar çıkışını doğru şekilde kontrol etmenize yardımcı olur. Artık eliniz ile slaytı tutmanıza gerek yok.

teaserbild3 premium 46

Kolayca taşımak için.
Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.

teaserbild1 premium 46

CookStar all-stove taban ile.
Bu taban ile, vitavit® premium dijital her ocak için uygundur. Tencere çabuk ve eşit şekilde ısınır ve enerji tasarrufu bile yapabilirsiniz. 

Önemli olan her zaman için doğru miktardır.
Tencerenin iç kısmında bulunan pratik doldurma seviyesi göstergesi sıvının minimum ve maksimum miktarını gösterir. vitavit® premium dijital aynı zamanda litre cinsinden bir ölçeğe de sahiptir.

to the line btn tr 85