PRO LINE BAKIM VE TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

to the line btn tr 60

Paslanmaz çelik için her zaman en iyisi

fissler kitchacc cleaning 10

Tecrübe önemlidir.
Yüksek kaliteli paslanmaz çelik tencere ve tava üretiminde 160 yıldan fazla tecrübesi olan bir üreticinin tüm tecrübesi pro line bakım ve temizlik ürünlerinde toplanmıştır.

Yaşasın Fissler paslanmaz çelik!
Paslanmaz çelik tencere ve tavaların, siz yemek pişirdiğinizde veya kızartma yaptığınızda en iyi sonuçları sağlaması için düzenli olarak bakıma tabii tutulmaları gerekir. Yüksek kaliteli Fissler 18/10 paslanmaz çelik ne kadar sağlam ve temizlemesi kolay olsa da, doğru bakım onu çok daha dayanıklı kılacaktır.

Garantili mükemmel sonuçlar.
El izleri, is ve lekeler paslanmaz çeliği kısa sürede pis ve kötü bir görünüme sokar. Stainless Steel Care tencere ve tavalarınızı çizik bırakmadan kolayca korur.  Stainless Steel Care tencere ve tavalarınıza yeni bir parlaklık kazandırı. Ayrıca, bakır, bronz ve kromu çizmeden temizlemek için de idealdir.

Tamamen temiz.
Stainless Steel Cleanser (Paslanmaz Çelik temizleyici) lavabolardaki, ocak üzerindeki ve tencerelerin üzerindeki inatçı artık ve tabakaları nazikçe ve çizmeden çıkartır.  Yağ ve yanmış yiyeceklerin artık şansı kalmadı.

Çevre dostu.
Fissler Stainless Steel Care (Paslanmaz Çelik Bakım) ve  Fissler Stainless Steel Cleanser (Paslanmaz Çelik Temizleyici) biyolojik olarak parçalanabilir niteliktedir, fosfat içermez ve kullanımı ekonomiktir.

to the line btn tr 61