SİZİN KADAR ÖZEL. TAVALARIMIZ.

to the line btn tr 36

Nazik kızartmalar için.

fissler teaser3 protect 24

Sağlıklı kızartma garantisi
Sağlıklı kızartmaların tavası: hafif, nazik ve yağsız. Protect tavaları yumurta ve balık yemeklerini başarılı şekilde pişirmenizi sağlar.

Mükemmek kaplama
Seçim sizin. Protect tavaları optimal yapışmazlık etkisi sunan yenilikçi birinci sınıf kaplama Protectal Coating ile ve kalitesini milyonlarca kez kanıtlamış olan güvenilir standart Secural kaplama ile sunulmaktadır.

fissler teaser2 protect 08

Doğru taban.
Protect tavaların tabanları optimal ısı emilimi, dağılımı ve muhafazası garantiler ve enerji tasarrufu sağlar. Tavanın yapıldığı malzemeye mükemmel şekilde uyarlanmış bir taban her tür ocak için mevcuttur. 

Basit şekilde pratik.
Boşaltma ağzı sayesinde artık sıvıları dökmeyeceksiniz ve mutfağınız her zaman temiz kalacak. Entegre ölçeği ise çok daha pratik. Sıvıları basit ve doğru şekilde ölçmenizi sağlar. => NOT: Bütün protect tavalarında boşaltma ağzı yoktur (Alux tavalarında bulunmamaktadır)

fissler teaser1 protect 09

Isıya karşı korumalı 

Güvenli tutacağı, parmaklarınızın kaymasını önlediği için ısıya karşı korur ve elinize mükemmel şekilde oturur. Tavayı asmanızı sağlayan yüksek kaliteli kanca deliği özellikle kolaylık sunmaktadır.

Sizin için ekstralar

Tencereye yapılan ideal ekleme: türlü aksesuarlarımız. Uygun cam veya paslanmaz çelik kapak, diğer ürünlerle kullanılan kancalı sıçrama önleyici kapak ve kaplamalı tavalar için özel çevirici.

 

                                                      

                                 

to the line btn tr 37