SİZİN KADAR ÖZEL. TAVALARIMIZ.

to the line btn tr 38

Her fikir için her zaman doğru tava.

fissler teaser2 special 09

Uzak Doğunun Selamı
Asya wok yemeklerinin tutkunlarını tatmin etmek için en doğru şey: et, balık ve sebze yemekleri nazik şekilde hazırlanır ve özel wok formu, karıştırarak kızartmayı kolay hale getirir.

Yaşasın Fransa.
Her zaman için patates gratin olması gerekmez. Fırında hazırlanan yemekler için özel tasarlanmış tava olan Special Gratin ile başarılı gratinler yapmak kolay. Yapışmaz kaplaması özellikle pratiktir ve artık tavayı yağlamak zorunda kalmazsınız. 

fissler teaser1 special 08

Sıcak Barbekü Şefi.
Yılın soğuk aylarında barbekünün yerin en iyi alabilecek şey: kıvrımlı kızartma yüzeyine sahip özel tava, Special Grill. Sağlıklı, düşük yağlı kızartma etkisi için. 

Her zaman Cuma
Balık tutkunları için sadece Cuma günleri olmak zorunda değil: Special balık servis tavası. Bu özel tavanın en önemli özelliği boyutlarıdır - oval şekilli ve tam bir balığı içine alacak kadar büyüktür. 

fissler teaser3 special 08

Tek yaşayanların tavası.
Tek yaşayan kişinin mutfağı için veya biraz acıktığınızda atıştırmalık hazırlamak için özel tasarlanmış. Yapışmaz kaplaması ile yiyecekleri hafif ve nazik şekilde kızartmak için ideal.

Yiyecek çevirmek için ideal.
Gofret inceliğinde krêpler, pofuduk omletler ve baharatlı dürümler beceri ve özel bir krep tavası ister. Aşırı alçak şekli ve özel yapışmaz kaplaması yiyeceği çevirmenizi çok kolay hale getirir.

to the line btn tr 39