SİZİN KADAR ÖZEL. TENCERELERİMİZ.

to the line btn tr

Düşsel. Bireysel. Sofistike.

Yemek pişirirken daha fazla konfor için yeni estetik çözümler. Tasarım düşkünleri solea® ile özdeşleşiyor. Yüksek kaliteli bu seri sayesinde bireysel dizayn, çok sayıda pratik ve dahiyane özellik ile bütünleşiyor.

You don't have the newest flash player

You can download it here. If you are sure that you have installed the newest version, click here. Javascript must be enabled.

fissler teaserbild1 solea 18

Tencereden fazla suyu boşaltmak artık daha kolay.
Tenceredeki  fazla suyu boşlatmak için süzgeçlerle uğraşmanıza artık hiç gerek yok: kapağı çok az açmanız ve rahatlıkla suyu boşaltmanız mümkün. 

Konforlu paslanmaz çelik ısıya dayanıklı kulplar.

Eldiven yada tutacağa artık hiç ihtiyacınız yok. Geniş, paslanmaz çelik tencere kulpları siz yemek pişirirken ateşe dayanıklı, ısınmaz ve fırında kullanmaya elverişlidir. 

solea Einsteckfunktion2 05

Kapağı tezgahın üzerine koymak yerine tencerenin kenarına tutturun.
Camsız kapak tencerenin istenilen herhangi bir kenarına tutturulabilir. Böylece buhardan dolayı kapakta oluşan su damlaları tencerenin içerisine akar ve ocağınızın temiz kalması sağlanır. 

En ince ayrıntısına kadar pratik ve kullanışlı.
Kapak kullanışlılığı, tencere içerisinde yer alan ölçek göstergesi, aynı boyutlarda dahi olsalar tencerelerin iç içe geçirilip saklanabilme özelliği gibi tipik Fissler nitelikleri, ürün grubunun diğer özelliklerini de tamamlamaktadır.  

fissler teaserbild3 solea 90

Her tip ocağa uygun CookStar taban.
Her tip ocağa uygun CookStar taban, ister gazlı, ister elektrikli, isterse cam seramik veya indüksiyonlu ocak üzerinde olsun, tavayı hızlı ve eşit şekilde ısıtır ve enerji tasarrufu sağlar.

to the line btn tr 01